Nie Mów Nikomu, Ale Tajemnice O Witaminy Są Tutaj

Jednym z doskonałych sposobów, aby uzyskać wiele składników odżywczych będzie pomóc sobie, biorąc suplement pełen witamin dziennie. Istnieją setki suplementów na półkach drogerii, więc skąd wiesz, który jest najlepszy? Przeczytaj ten artykuł, aby uzyskać kilka świetnych wskazówek, aby ułatwić proces!

Witaminy muszą być syntetyzowane w celu wykorzystania przez organizm; Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak witaminy i minerały reagują ze sobą. Można rozważyć przykład żelaza nie jest łatwo wchłaniane przez organizm, gdy są również uzupełnienie diety z wapnia. Dodatkowo, nie należy zmyć żelazną pigułkę szklanką mleka lub przyjmować lek zobojętniające w ciągu pół godziny od zabierania żelaza.

Nigdy nie ignoruj ostrzeżeń o produktach na poziomie witamin. Witaminy i suplementy mogą mieć poważne skutki uboczne, gdy podjęte z receptę i bez recepty leków. Żeń-szeń może być bardzo niebezpieczne, jeśli masz wysokie ciśnienie krwi lub wziąć leki serca. Likopen może być śmiertelna, jeśli masz alergię na pomidory. Zawsze przeczytać etykiety ostrzegawcze lub zwrócić się do farmaceuty lub lekarza przed podjęciem jakichkolwiek witamin lub suplementów.

Każdy suplement, który zawiera olej musi być spożywane z posiłkiem. Witamina A, E i K należy przyjmować z jedzeniem, aby być odpowiednio wchłaniane. Ważne jest, aby pamiętać, że witaminy będą działać lepiej, Jeśli jesz zdrową dietę, która zawiera trochę tłuszczu.

Żelazo jest niezbędne do wytwarzania czerwonych krwinek. Czerwone krwinki są zobowiązane do przenoszenia tlenu do każdej części ciała. Ponieważ kobiety wymagają więcej żelaza niż mężczyźni, suplementy witaminowe sformułowane specjalnie dla kobiet mają wyższy poziom żelaza. Może być niedobór żelaza, jeśli występują problemy z oddychaniem lub wyczerpanie.

Większość z nas żyje bardzo zajętym życiem, a zbilansowana dieta nie zawsze jest łatwa. To jest, gdy suplementy wchodzą w grę. Zanotuj informacje, które czytasz w dołączonych wskazówkach, aby wiedzieć, jakich witamin i minerałów potrzebujesz, aby odnieść sukces.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *